Yavaş Yavaş Emin Adımlarla

by / Pazartesi, 11 Ağustos 2014 / Published in Web Tasarım Hizmetleri
maskot vektör öne cıkan

Yavaş Yavaş Emin Adımlarla

Cemre Reklam uzun zamandır üzerinde durduğu CemreReklam.Net domain adını sonunda aldı. Gerekli iletişimlere geçmemize rağmen ulaşamadığımız domaine en sonunda 02 Agustos 2014 tarihinde almış bulunmaktayız. Bu yeni Domainimiz ile Bambaşka bir proje ile sizlere hizmet vermek için çalışmalara başladık.

 

Bu yeni domainimiz ile birlikte kullanıcılarımızdan sonra Grafikerlerimizede birden çok iş kapısı olacağına inanıyoruz. Yep yeni projelerimiz ve bambaşka ürünlerimiz ile bizi izlemeye devam edin. Cemre Reklam artık hiç olmadığı kadar büyümeye devam ediyor.

 

Bu domain bize 4 Yaşımıza özel hediyemiz oldu..  Cemrereklam.Org adresinden sonra Bizleri En kısa zamanda CemreReklam.Net Adreslerinden de takip edebileceksiniz. Cemre Reklam günümüz teknolojilerinde kendisini yenileyebilen Şuanki makine parkurunda Fotoğraf kalitesininde üzerine çıkan makinelerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk ve gurur duymaktadır. Günümüz teknolojilerini sonuna kadar kullanmak için sizlere daha kaliteli hizmet vermek için gece gündüz çalışmaktayız.

 

Yeni domainimizle birlikte Seri ilan, Gazete ilanları,  Display Ürünler ve Web Ürünleri ile Ürün yelpazemi fazlası ile genişletilecektir.  Türkiye’nin ilk 5 firması olma yolunda ilerliyoruz.

 

Yeni Sitemiz :  Cemre Reklam

 

 

Cemre Reklam İletişim Bilgilerimiz

Adres: Dervişali Mah. Müftü Sok. No:4 Fatih / İST

Tel: 0212 532 66 00

Gsm : 0542 241 27 77

Email : info@cemrereklam.org

Facebook : http://facebook.com/cemre.reklam

Twitter : http://twitter.com/cemrereklamm

 

Cemre Reklam, Cemre Ajans, Cemreajans.com, Cemrereklamcilik.com, Cemre Reklamcilik, Cemre Reklamevi, Cemre Facebook, Cemre Dijital, Cemre Tasarım

maski site

 

TOP