Sopalı Pankartlar

by / Perşembe, 31 Temmuz 2014 / Published in Afişler, Sopalı Afişler

Sopalı Pankartlar

İster kişiye özel ister kurumsal olarak sopalı pankartlarınızı sizler için en iyi şekilde hazırlayıp basıyoruz. Sopalı pankartlar ile reklamlarınızı en iyi şekilde yapabilirsiniz. Sizler için günlük sopalı pankartlarımızda 400x80cm ölçülerinde 150 afiş üretmekteyiz.

Reklam her zaman kalitesi ile ilgi çeker sizde kaliteden şaşmayın. Kaliteli baskılar ile daha çok ilgi çekin ve daha çok kitleye hitap edin. Reklamlarda her zaman en etkili olması için tasarımlarınız çok önemlidir. İlginç fikirlerimiz ve farklı creativ tasarımlar ile ilgi odağı olun..

Cemrereklam.Org sayfamızı ve Facebook sayfamızı takip ederek bizlerden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Sizler için her yaptığımız işlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Çünkü bizim en büyük referanslarımız sizler için yaptığımız işlerdir. Bunları sizlerle paylaşmaktan gururluyuz.

Toplu ve Seri İşleriniz için Lütfen Bizden Fiyat Alınız

Cemre Reklam İletişim Bilgilerimiz

Adres: Dervişali Mah. Müftü Sok. No:4 Fatih / İST

Tel: 0212 532 66 00

Gsm : 0542 241 27 77

Email : info@cemrereklam.org

Facebook : http://facebook.com/cemre.reklam

Twitter : http://twitter.com/cemrereklamm

Sopalı afiş, Sopalı Pankart, Cemre Reklam Afiş Fiyatları, Cemre Reklamcılık, Cemre Reklam Vinil Baskı, Cemre Reklam Dijital Baskı, Sopalı afiş fiyatları, Sopalı pankart fiyatları, dijital baskı, afiş fiyatları,

TOP