Emlak Afişleri

by / Çarşamba, 23 Nisan 2014 / Published in Afişler

Emlak Afişleri

Emlak, Gayrimenkul ve İnşaat sektöründe devamlı kullanılan ürünlerden birisi olan Emlak Afişleri tabiri ile geçen bu ürün Avrupa vinil branda, Tır brandası ve Çin vinili ürünlerinden kullanılmaktadır. Piyasada farklı farklı ölçülerde kullanılan bu ürün standart ölçüleride bulunmaktadır. Firmamız emlak afişlerinde zaman zaman kampanyalar yapmaktadır. Web sayfamızı ve Facebook sayfamızı takip ettiğinizde bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip etmek için Facebook sayfamıza gidin.

Piyasada kullanılan standart ölçüler ise şöyle:

  • 35cm X 50cm vinil baskı
  • 50cm X 70cm vinil baskı
  • 60cm X 90cm vinil baskı
  • 90cm X 120cm vinil baskı
  • 100cm X 150cm vinil baskı
  • 120cm X 200cm vinil baskı

 

kiralık afiş

kiralık afiş

Standart olarak kullanılan bu ölçülere sizlerinde daha büyük ebatlardada kullanabilirsiniz. Cemre reklam toplu siparişlerinizde indirim yapmaktadır. Firma sahibi olmanız önemli değil sahibinden ilan afişleriniz içinde bizi arayabilirsiniz. İster çin malı ürünler isterseniz kaliteli olarak avrupa ve tır brandası ürünlerin siparişlerini verebilirsiniz.

Cemre reklam Emlak Town gibi Emlak platformu olan siteler aracılığı ile onlarca emlak firmalarına baskılar yapmaktadır. Bireysel (şahıs) firmaları yada sahibinden ilanlarınız için bizimle hemen iletişime geçiniz.

 

Emlak afişleri hakkında fiyatlarımızı blog sayfamızdan yada bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tel:        0212 532 66 00

Gsm:     0542 241 27 77

Email:   info@cemrereklam.org

 

 

TOP